درباره ما

درباره ما


شرکت پتروپارت آراد ارس پیشرو در تأمین مواد اولیه پلیمری باحضور کارشناسان متخصص و مجرب و تکیه بر تجربه طولانی مدیران ارشد خود در زمینه تولید و بازرگانی، در صنعت پلاستیک فعالیت می‌نماید. ایجاد شبکه گسترده تأمین مواد پلیمری با ارائه قیمت رقابتی همراه با دسترسی سریع و آسان مشتریان صنایع پایین دستی به مواد پلیمری یکی از دستاوردهای این شرکت می‌باشد. با توجه به روند رو به رشد مصرف مواد بازیافتی در صنایع پایین دستی، این شرکت با قابلیت تهیه و توزیع این مواد انسجام بالایی به شبکه تأمین مواد پلیمری خود بخشیده است. واحد بازرگانی خارجی شرکت نیز در زمینه واردات مواد پلیمری و افزودنی‌های مورد استفاده در صنعت از شرکت های معتبر خارجی و‌صادرات‌ محصولات پلیمری مجتمع‌های پتروشیمی ایران و کامپاندهای مهندسی به کشورهای همسایه فعالیت می‌نماید.

مشتری مداری، اولویت و دغدغه اصلی ما در شرکت پتروپارت آراد ارس است. تلاش ما همواره بر آن بوده تا با شناسایی نیاز و انتظارات اصلی مشتریان، در جهت تحقق آن ها گام های جدی برداشته و رضایت هر چه بیشتر ایشان را به دست آوریم. به اعتقاد ما، به پشتوانه همین رویکرد بوده که این شرکت توانسته است با بسیاری از کارخانه ها، تولیدکنندگان و شرکت های بازرگانی معتبر در ایران و سایر نقاط جهان ارتباط تجاری بلند مدت برقرار سازد.

اهم فعالیت های شرکت

تامین مواد اولیه برای:

  • صنعت نفت ، گاز و پتروشیمی (پتروشیمی های بندر امام ، کردستان ، لرستان ، تبریز ، خراسان ، ایلام ، قائد بصیر ، تخت جمشید ،شازند ، اصفهان ، مجتمع های پالایشگاهی پارس جنوبی (فازهای 19و20و21) ،اصفهان ، تهران ، مناطق نفت خیز جنوب و…….)
  • صنایع پایین دست داخلی(آب و فاضلاب ، کارخانجات سیمان ، معدن ، رنگ و رزین ، چسب ، خودرو ، پلاستیک ، فیلم و پوشش و ….. )
  • صنایع آرایشی و بهداشتی (کارخانجات تولیدی حوزه شوینده ها ، محصولات آرایشی و بهداشتی و…)
  • صادرات مواد اولیه به کارخانجات فعال در کشورهای همسایه با رویکرد بازاریابی محصولات ایرانی در بازارهای جهانی و افزایش ورود ارز به داخل کشور

یکی از اهداف مهم شرکت پتروپارت آراد ارس، جذب سرمایه­گذار با رویکرد مشارکت دادن سرمایه­های مردمی در فعالیت­های اقتصادی می­باشد. لذا برای این منظور، از علایق سرمایه­گذاران برای انجام پروژه­های مختلف در قالب چارچوب­های این شرکت به گرمی استقبال می­گردد.

پترو پارت آراد